Sahne ile Truss Sistemi Kurulumu ve Kiralama

Sahne ile Truss Sistemi Kurulumu ve Kiralama;

Organizasyon sektöründe 1998 yılından günümüze faaliyet gösteren Ozan Organizasyon ailesi olarak, organizasyon sektörünün her branşında eğitimli ve profesyonel personel kadrosuyla çalışmayı,gelişen ve büyüyen teknolojik alt yapımızla kusursuz organizasyon düzenlemeyi ilke edinerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sahne (Podyum) Kurulumu ve Kiralama;

Çeşitli organizasyonlarda bütününe SAHNE diye adlandırdığımız 1×1 mt2 ve 2x1mt2 mini ebatlar, her biri 500 kg ağırlığı taşıyabilen podyum konstrüksiyonlardan oluşan istenilen metrekarelerde (mt2) bir araya getirilerek kurulan ve istenilen renk, desenlere sahip halılarla kaplanıp, istenilen renkteki eteklerle kaplanılan düzenektir.

* Konser Organizasyonu
* Düğün Organizasyonu
* Davet Organizasyonu
* Piknik Organizasyonu
* Defile Organizasyonu
* Ramazan Organizasyonu
* Festival Organizasyonu
* Fuar Organizasyonu
* Sünnet Organizasyonu
* Bayii toplantı Organizasyonu
* İftar Organizasyonu Organizasyonu
* Açılış Organizasyonu
* Siyasi toplantı organizasyonu
* Miting Organizasyonu
* Temel Atma Töreni Organizasyonu …v.b.

Etkinliklerde gereksinim duyulan muhtelif ölçü ve şekillerdeki Sahne (Podyum) ihtiyacına yönelik çözüm üretmekteyiz.1 x 1 mt2 ve 2 x 1 mt2 ebatlarındaki modüler podyum sistemlerimizle yükseklikleri isteğe göre 10 cm ile 2 mt arasında ayarlanılabilen sahne platformları oluşturabilmekteyiz. Özel isteklere göre özel ebatlarda sahne üzeri platformlar yani katlı sahne (katlı podyum – tribün sistemi) kurabilmekteyiz. İstenilen renk, desenlere sahip halı ve Vinly yüzey kaplaması (sahne,podyum kaplaması) ve muhtelif renklerdeki kumaş etek kaplaması uygulamalarımızla sahnemizi (podyumu) hazır hale getirip teslim ediyoruz.Ayrıca Açık ve Kapalı mekanlarda uygulanabilen bu sistemi minimum zamanda hizmete sunabilmek amacıyla profesyonel personel kadromuz ve teknik altyapımız ile hızlı ve özenli kurulum, söküm ile anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

* 1 x1 my2 ve 2 x 1mt2 hazır düzenek ile istenilen ebatlarda modüler podyum (sahne) sistemi kurulumu ve kiralama
* Minimum 10 cm ve istenilen yükseklikte ayarlanabilir , her biri 500 kg ağırlığı rahatça tartabilecek sağlamlıkta Podyum (sahne) sistemi kiralama ve kurulumu
* Tribün,zemin podyumu,Yürüme podyumu, yürüyüş podyum, protokol podyumu , özel katlı sahne sistemi istenilen ebat ve renk kaplamalarıyla hizmete hazır bir şekilde Sahne ve podyum Kiralama
* Podyum ve sahneleri Zengin yüzey ve etek kaplama renk alternatifiyle hizmet vermekteyiz.

Truss (Çelik Konstrüksiyon) Kurulumu ve Kiralama;

Çeşitli organizasyonlarda bütününe TRUSS diye adlandırdığımız 30cm,40cm,50cm ve 72 cm ebatlarındaki çelik konstrüksiyonların bir araya gelerek ve istenilen metrekare ebatlarında ve yüksekliğinde kurulan (genellikle Podyum & Sahne’den 4 mt2 daha büyük ebatlarındadır) oluşturulan sistemdir.İster aynı konstrüksiyondan ayaklar oluşturularak isterse uygun tavana kurulabilen bir sistemdir.

Bu düzenek, genellikle Ses sistemi, Işık Sistemi ve Görüntü Sistem ekipmanlarının asılarak kullanılması amacıyla kurulmaktadır.İstenmesi durumunda ÇATILI TRUSS diye adlandırdığımız üzeri kapalı olarak ta kurulabilir.Bu şekilde daha profesyonel bir görüntü olacağı gibi yağmur,kar,güneş gibi doğal olaylardan sahnenin korunmasını ve rahat bir organizasyon geçmesini sağlayacaktır. Çatılı Truss sistemi tribün üzenine yada özel bir alana çadır sistemi mantığı içinde kurulup kullanılmaktadır.

* Konser Organizasyonu
* Düğün Organizasyonu
* Davet Organizasyonu
* Piknik Organizasyonu
* Defile Organizasyonu
* Ramazan Organizasyonu
* Festival Organizasyonu
* Fuar Organizasyonu
* Sünnet Organizasyonu
* Bayii toplantı Organizasyonu
* İftar Organizasyonu Organizasyonu
* Açılış Organizasyonu
* Siyasi toplantı organizasyonu
* Miting Organizasyonu
* Temel Atma Töreni Organizasyonu …v.b.

Etkinlik ve organizasyonlarda gerekli olan ölçü ve truss – çelik konstrüksiyon sistemi kurulum ve kiralama hizmeti vermekteyiz. 30 cm, 40 cm, 52 cm ve 72 cm ebatlarındaki modüler Truss sistemlerimizle , gerekli yapıya sahip

tavandan asılabilen veya aynı çelik  konstrüksiyon ayaklar üzerine kurulabilen, farklı ölçü ve yüksekliklerde konstrüksiyonlar oluşturabilmekteyiz. Ses sistemi, Işık Sistemi ve Görüntü Sistem ekipmanlarının asılarak kullanılmasının yanı sıra , üzeri branda ile kapatılabilen çatılı konstrüksiyon sistemlerimizle sahne, podyum,tribün, ..v.b. kapalı çadır alanlar oluşturabilmektedir.

* 30 cm, 40 cm, 52 cm ve 72 cm ebatlarındaki modüler çelik konstrüksiyon sistemi kurulum ve kiralama hizmeti
* Yükseklikleri ayarlanabilir çelik  konstrüksiyon ayaklı sistemleri
* Üzari branda yada bez & branda ile kapatılmış Özel Çatılı konstrüksiyon sistemleri kurulumu ve kiralanması
* İstenilmesi durumunda Aleminyum alaşımlı hafif ve dayanıklı yapı ile kurulum ve kiralanması.

İhtiyaçlarınızı belirlemekte yardımcı olacak uzman ekibimiz ile ücretsiz keşif ve görüşme sağlayarak, kurulum ve söküm süreçlerini belirleyebilir ve mekan keşfi yapabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilir, en uygun fiyatlar ile en başarılı organizasyonları birlikte tasarlayabilirsiniz.

gg-buton hta_buton 1

Comments are closed