Işık ile Görüntü Sistemi Kurulumu ve Kiralama

Organizasyonu unutulmaz kılan detayların en önemlilerinden bir kaçı Müzik, Işık,Görüntü (led tv, lcd tv 4k tv) ve Efekt Sistemleridir. Seçilen müzikler, ses ve ışıkla sağlanan atmosfer, organizasyona verilen değeri belirler.

Organizasyonu baştan sona şekillendiren, organizasyonların başarılı tamamlanmasını sağlayan detaylar, ilk saatlerde organizasyonu renklendirirken, ilerleyen saatlerde geceye damgasını vuracaktır.Bu sebepten organizasyon detayları profesyonel ve deneyimli ellere bırakılmalıdır…

Ozan Organizasyon ailesi olarak günümüz teknolojisinin minimumdan maksimum seviyesine kadar olan ürünleri kullanarak her organizasyon için yeterli seviyede ürün kullanmayı prensip ederek hareket ediyoruz.Aynı zamanda konusunda deneyimli ve eğitimli ekip ile hareket ederek hata oranının minimum seviyeye düşürüyoruz. Organizasyonunuz bizim için önemli, Her zaman bunun bilincinde hareket ediyoruz.Bize güvenin…

Ozan Organizasyon olarak sizlere profesyonel ses ışık ve görüntü sistemlerimizle hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bünyemizde bulunan ve gelişen teknolojiyle yenilenen ve gelişen alt yapımızla, orijinal ve profesyonel ses ışık ve görüntü sistemleri ile sizlere ve misafirlerinize kaliteli hizmeti ucuza sunuyoruz. Kongre, düğün, gala, açılış ve benzeri organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız sistemler kendi öz kaynaklarımız tarafından size sağlanmaktadır. Aracı firmalara komisyon vermeden profesyonel ve orijinal ekipman avantajından yararlanacak, misafirlerinize profesyonel bir hizmeti sunmanın keyfini yaşayacaksınız.

Kongre ve Toplantı ekipmanlarının (Bilgisayar, flipchart, projeksiyon, karşılama deski vb…) yanında gala, düğün ve parti organizasyonlarınız için sizlere kurumsal çözümler üretiyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümleri belirleyecek proje destek birimimiz, sizi ihtiyacınızın altında veya üstünde yapılacak kiralama hizmetinden koruyor ve size maddi ve manevi kazanç sağlayacak çözümler üretiyor.

Temel ilkemiz olan Müşteri memnuniyeti sayesinde bugün Marmara’nın en güçlü firmaları arasında yer alan Ozan Organizasyon, sizlerle birlikte yükselme hedefine sahiptir.

Birlikte büyümek ve kazanmak dileğiyle.

gg-buton hta_buton 1

Comments are closed