İftar Organizasyonu

İş yerlerinin, şirketlerin, kurumsal firmaları, belediyelerin ve kamu şirketlerinin çalışanlarına.müşterine ve bayilerine vermiş olduğu iftar organizasyonunda yapılabilecek;

Mekan temini, mekan içi süsleme, sandalye süsleme, masa süsleme, ses sistemi kiralama, ışık sistemi kiralama, sahne (podyum) ve truss kiralama & kurulumu, fasıl müzik grupları, tasavvuf müzik grupları, semazen, ünlü söyleşi sunucuları, sahne gösterileri, sahne şovları, animasyon gösterileri, hacıvat karagöz, gölge ve orta oyunu, meddah, panayır yiyecekler, nasreddin hoca balon süslemeleri, palyaço, sihirbaz, ateşbaz (ateş yutan adam), jonklör, akrobat şov, perde oyunları, aşuk ile maşuk, kukla tiyatrosu ….. v.s.

Temin ve organizasyonunu 1998 yılından günümüze edindiğimiz tecrübe ile kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.Günümüzde İstanbul,Edirne,İzmir başta olmak üzere tüm Marmara bölgesinde ayrıca Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Hatay, Adana illerinde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca;

Şirket Organizasyonları içerisinde ramazan organizasyonu ayrı yer tutmaktadır. Her sene ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenlenir. Bu etkinliklerde;

Nostaljik satıcılar, Panayır yiyecekleri, Tiyatro gösterileri, Dinletiler, Çocuk eğlenceleri, Show grupları, Hacivat karagöz, Halk oyunları, Belediye şenlikleri, Eğlenceler, Niyetçi, Ramazan Şenlikleri, Semazen, Çingene Falcı – Tarotçu, Animasyon Yarışmaları, Fasıl, Karikatürist, Karnaval Oyunları, Katip ile Katibe, Ramazan manileri ve Tasavvuf sanatçıları bulunur. Kurum veya firmanızın ihtiyacı olan bu tip veya benzeri organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

Bizler maneviyatı en yüksek olarak hissettiğimiz ve elimizden geldiği kadar onu yaşamaya özen gösterdiğimiz on bir ayın sultanıdır. Vazgeçilmez manevi müziği tasavvuf müziği, ilahiler ve ezgilerle daha da yoğunlaşan duygularımıza hitap eden semazen gösterileridir. Etkinlerde özellikle tasavvuf ekibi, semazen ekibi, hacıvat karagöz gösterileri, tiyatrolar vb. etkinlikler bunların başında gelir. İftar Yemeği etkinliklerinizde bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Konuklarınıza güzel masa hazırlamak isterseniz sizin en iyi catering ve mekan süsleme hizmetini verebiliriz. Macun Şekeri; Macun kıvamına getirilmiş boyalı şekerden oluşan sokak yiyeceğidir. Genellikle çocuklar tarafından tercih edilen macun şekeri tahta bir çubuğa sarılarak satılır.

Pamukşekerci;

Çoğumuzun çocukluğunun saklandığı pembe buluttur. Hayal gibi işte. Dakikalarca almak uğraştığımız ve anında ağzımızın içinde kaybolup giden. Soyut mu ? Somut mu ? Anlayamadığımız güzel şekerlemedir.

Fasıl Grupları;

Yapacağınız En Güzel Sürpriz; Türkiye’nin en iddialı ses, saz, sazende, hanende, korist ve solistleri ile zamandan yolculuk.

Mekan Süslemesi; Balon süslemeden masa süslemeye, Dış mekan süslemeden iç mekan süslemeye tüm süsleme hizmetleri İnci Organizasyon tarafından kusursuz olarak verilmektedir. Alanında profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan tüm süsleme hizmetlerini kusursuz olarak alın, süslemeleri görenleri etkileyin.

İftar Yemeği Süsleme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız sizlere hizmet vermeye hazırdır. Evinizde, iş yerinizde, bahçenizde kalabalık sunmak artık zor değil. Konuk sayısı ne kadar geniş olursa olsun onları ağırlayabileceğiniz tüm ayrıntıları ramazan organizasyonu ekibimiz gerçekleştiriyor. Böylelikle hem misafirlerinizi memnun bırakacak bir ağırlama yapıyor hem de ev sahipliğinin meşakkatli kısmını bizlere bırakıyorsunuz. İftar Yemeği sunacağınız alana masa sandalye kiralama hizmetinin yanı sıra menü seçeneklerimiz arasından talep ettiklerinizin sunumunu yapmak üzere servis ekip ve ekipmanlarımız (bay bayan garsonlar, tüm servis ekipmanları) dahilinde İftar yemeğinizi tamamlayabilirsiniz.

Güzel yemekten sonra ağızları tatlandıracak şerbetçiler, kahveci güzeli arabası eşliğinde Türk kahvesi dağıtımı, çocuklar macuncu, kağıt helvacı, pamuk şekerci, patlamış mısırcı hizmeti de alabilirsiniz. Menü seçeneklerimiz ister mail yolu teklif alabilir, isterseniz bizleri arayarak fiyat ve lezzetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Nerede o eski ramazanlar diye başlayan cümleler kurup, duymak istemiyor ve ramazanı tadında yaşamayı ve yaşatmayı istiyorsanız; bizi arayarak her konuda fikir sahibi olabilir, hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Senede bir kez çocuklarımıza gelenekselleşmiş eğlencelerimizi, tatlarımızı, görsel hazineleri, Yemeğimizi yaşatma imkanını bulduğumuz değerlerimize bağlı kalarak ramazan eğlencesi ekip ve ekipmanlarımız hizmetinizdedir.

Şenliklerde İstanbul ve Marmara genelinde profesyonel ekiplerden oluşan fasıl grubu, dans ekibi, sihirbaz gösterisi, palyaço grubu, tahta bacak, sahne kiralama, tente temini ve süsleme gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Etkinlikleriniz masa sandalye kiralama, çadır temini, servis gereçleri, bardak ve tabak kiralama, servis için garson kiralama gibi tüm hizmetleri bizde bulabilirsiniz.

İşyerinizde ramazan eğlenceleri eşliğinde iftar yemeği vermek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Eğlence Organizasyonu Müzik Ekibi Kiralama, Animasyon Grubu, servis elemanı, kantocu, Hacivat ile Karagöz gösterisi, kukla tiyatrosu gibi tüm hizmetleri Ramazan Etkinlikleri kendi bünyesinden karşılıyor. Panayır yiyecekleri, stand kiralama, sahne temini, süsleme hizmetleri, ses sistemi kiralama, müzik organizasyonu ve fasıl ekibi kiralama, catering hizmeti, masa kiralama, servis ekipmanları, palyaço gösterisi, sihirbaz organizasyonu, kiralık pamuk şeker makinesi, osmanlı macunu, patlamış mısır arabası gibi hizmetleri Organizasyon Şirketi olarak sizlere sağlamaktayız.

gg-buton hta_buton 1

Comments are closed